12/12/2012

LIGUE 1 ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΑ

Καλησπέρα φίλοι και φίλες του se-forma, μεγάλη προσοχή στα κύπελλα σήμερα, Γαλλική η τριάδα μας ας δούμε τις επιλογές.

134.Εβιάν – Τρουά. Καλύτερη ομάδα η Εβιάν μία ισοπαλία σε 6 παιχνίδια εκτός η Τρουά αξία βρίσκω στον άσσο ημίχρονο στο 2,25.
136.Λυών – Νανσί. Φαβορί υπάρχει στο παιχνίδι οι αποδόσεις είναι μικρές άσσο από ημίχρονο στην απόδοση του 1,70 1/1.
148.Μπαστιά – Μαρσέιγ. Δεν είναι να την εμπιστεύεσαι τη Μαρσέιγ εμπιστοσύνη δίνουμε στη Μπαστιά όμως με σερί 6/6 over εντός, over σε απόδοση 1,65.

130.Αντάλια – Μπεσίκτας. Στις 18/11 έγινε το ματς στην έδρα της Αντάλια με την Μπεσίκτας για το πρωτάθλημα το σκορ 3-5 νίκη της Μπεσίκτας. Αξία στο 4-6 γκολ στο 2,60.
141.Μαγιόρκα – Σεβίλλη. Με 2 τριάρες πέρασε την Εσπανιόλ η Σεβίλλη δείχνει να την ενδιαφέρει το Copa Del Rey η Μαγιόρκα σε ρηχά νερά διπλό στο 2,25.
142.Σιντ Τρ. – Κορτράικ. Cofidis Cup Βέλγιο αυτό που με έκανε να παίξω αυτό τον αγώνα η Σιντ Τρουίντεν. 2 τελευταίοι αγώνες για το κύπελλο τα σκορ ήταν 7-9 και 5-3. 4-6 γκολ εδώ στην απόδοση του 2,60.

134.Εβιάν – Τρουά--------------------------------------------ημ.1 ( 2,25 )
136.Λυών – Νανσί----------------------------------------------1/1 ( 1,70 )
148.Μπαστιά – Μαρσέιγ----------------------------------over ( 1,65 ) ΣΥΝΟΛΟ 6,31