12/17/2012

ΤΑΜΕΙΟ ΧΘΕΣ ΔΥΝΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ

Καλησπέρα φιλαράκια μου με ταμείο χθες 24,60 συνεχίζουμε σήμερα, ας δούμε τις επιλογές.

295.Πας Γιάννινα – Πάοκ. Ο Πάοκ με 1 ήττα εκτός στη δεύτερη θέση. Τα Γιάννινα σε θέση Europa και 4-0-2 τα τελευταία 6 παιχνίδια του. Το g/g στο 1,85 μου κάνει.
297.Καϊσέρι – Κασίμπασα. Σκοράρουν και οι 2 ομάδες ας το κάνουν και σήμερα, η προϊστορία με το μέρος μας στα μεγάλα σκορ, over του 1,80.
298.Λα Κορούνια – Βαγιαδολίδ. Η Ντεπορτίβο Λ.Κ. τα χάλια της στα 5 τελευταία 1 ισοπαλία μόνο. Η Βαγιαδολίδ σκοράρει και στα 5 τελευταία της παιχνίδια στο g/g του 1,50.
299.Μπράουν – Ουνιόν. Η Μπράουν στα 5 τελευταία εντός σκορ 1-0 στο α’ ημίχρονο. Η Ουνιόν στα 5 τελευταία εκτός προηγούνταν στο α’ ημίχρονο στα 4. Πιστεύω θα σκοράρουν και οι 2 ομάδες στο 2-3 γκολ θα πάω στο 1,80.

295.Πας Γιάννινα – Πάοκ-----------------------------------------g/g ( 1,85 )
297.Καϊσέρι – Κασίμπασα--------------------------------------over ( 1,80 )