11/28/2012

ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ ΑΣ ΠΑΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Καλησπέρα φίλοι και φίλες, πάμε να δούμε τις σημερινές επιλογές.

157.Γιούνγκ Μπ. – Λουκέρνη. Αν και χωρίς Bodadilla  σήμερα η Γιουνγκ Μπόις θέλει νίκη καθώς απομακρύνεται από τα Ευρωπαϊκά εισιτήρια της επόμενης περιόδου άσσος στο 1,80.
141.Ίνγκλοσταντ – Άουε. Θα πάμε την Ίνγκλο με τη μία ήττα στα 6 τελευταία εντός η Άουε εκτός 5 ήττες και μία ισοπαλία άσσος στο 1,75.
162.Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ. Η Σουόνσι έχει 6 συνεχόμενα παιχνίδια 0-0 στο πρώτο ημίχρονο πώς να μην παίξω Χ ημίχρονο; Η απόδοση στο Χ ημίχρονο στο 1,90.

153.Βέρντερ Βρ. – Λεβερκούζεν. Η Βέρντερ σε καλή πορεία φέτος θέλει μια νίκη επί της Ευρωπαίας Λεβερκούζεν, η Λέβερ σκοράρει πάντα θα πάω στ 4-6 γκολ στην απόδοση του 2,30 καθώς το over δίνει 1,45, να συνηθίζεται σιγά σιγά σε τέτοιες αποδόσεις.
155.Στουτγάρδη – Άουγκσμπουργκ. Η Στουτγάρδη δεν άρχισε καλά τη σεζόν αλλά τώρα δείχνει ομάδα θα πάω στον άσσο από ημίχρονο για καλύτερη απόδοση 1/1 στο 2,20.
147.Σιένα – Τορίνο. Δεν θέλω να ποντάρω στα κύπελλα αλλά οι πληροφορίες έρχονται βροχή. Με αλλαγές η Τορίνο δεν φαίνεται να πολυενδιαφέρεται  αξία στον άσσο του 2,20.

157.Γιούνγκ Μπ. – Λουκέρνη------------------------------------άσσος ( 1,85 )
141.Ίνγκλοσταντ – Άουε-------------------------------------------άσσος ( 1,75 )
162.Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ-------------------------------------ημ.Χ ( 1,90 ) ΣΥΝΟΛΟ 6,15