10/02/2012

ΤΣΟΥ ΛΟΥ

Καλησπέρα φίλοι και φίλες του μπλογκ, Τσου Λου σήμερα και μικρές Αγγλίες στο κουπόνι πάμε να δούμε τις σημερινές επιλογές.

Κλούζ - Μαν. Γιούν. Επιστρογή Ρούνεϊ πιθανά είναι φαβορί η Αγγλική ομάδα θα πάμε στο διπλό του 1,60.
Σπαρτάκ - Σέλτικ. Στο 0-0 με την Μπενφίκα ήταν καλύτερη η Σέλτικ, στα πάνω της η Σπαρτάκ επιλογή το over στο 1,65.
Μπρίστολ - Μίλγουολ. Καλύτερη ομάδα η Μπρίστολ Σίτυ εύκολα η δύσκολα πιστεύω θα έρθει ο άσσος του 2,10.

Μπενφίκα - Μπάρτσα. Παίζει με την τύχη της η Μπάρτσα τελευταία μια του κλέφτη δυο του κλέφτη... συντηρητικά στο ημίχρονο Χ με 2,10 απόδοση.
Μπόλτον - Λίντς. Φτάνει ένα γκολ για να νικήσεις στο συγκεκριμένο αγώνα; πιστεύω όχι θα σκοράρουν και οι δυο στο 4-6 γκολ θα πάω με 2,60.
Γιουβέντους - Σαχτάρ. Πήρε βαθμό από το 2-0 στην Τσέλσι  ήρθε η ώρα για τη νίκη ημίχρονο/τελικό 1/1 απόδοση 2,10.

Κλούζ - Μαν. Γιούν--------------------------------------διπλό ( 1,60 )
 Σπαρτάκ - Σέλτικ------------------------------------------over ( 1,65 )